ÖVRIGT / Diverse / Bestickschatull 10028160
nr 1002 8160
Bestickschatull
med 3 sämskskinnklädda fack, längd: 63 cm, djup: 45 cm, höjd: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:39:06
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
900 kr